Numri i Urgjences. (+355) 044-532-222

Mireseerdhet Tek Spitali Universitar i Traumes

Ne jemi gjithmone ketu, ne sherbim te jetes me cilesine me te mire

Ajo cka na karakterizon ne spitalin tone eshte Integriteti - Ne gjithmonë veprojmë me profesionalizëm dhe ndershmëri të plotë dhe presim të njëjtën gjë prej atyre që do të punojnë me ne. Përgjegjësia – Ne mbajmë veten përgjegjës për komunitetin dhe njëri-tjetrin në kryerjen e detyrave tona dhe të punojmë si një ekip...

Kontrolli i Përgjithshëm

Lorem ipsum dolor sitamet, consec tetur adipisicing elit. Dolores quae porro consequatur aliquam, incidunt eius magni provident

Stomatologji

Lorem ipsum dolor sitamet, consec tetur adipisicing elit. Dolores quae porro consequatur aliquam, incidunt eius magni provident

Dermatologji

Lorem ipsum dolor sitamet, consec tetur adipisicing elit. Dolores quae porro consequatur aliquam, incidunt eius magni provident

Dietika Dhe Të Ushqyerit

Lorem ipsum dolor sitamet, consec tetur adipisicing elit. Dolores quae porro consequatur aliquam, incidunt eius magni provident

Kontrolli i Përgjithshëm

Lorem ipsum dolor sitamet, consec tetur adipisicing elit. Dolores quae porro consequatur aliquam, incidunt eius magni provident

Stomatologji

Lorem ipsum dolor sitamet, consec tetur adipisicing elit. Dolores quae porro consequatur aliquam, incidunt eius magni provident

Dermatologji

Lorem ipsum dolor sitamet, consec tetur adipisicing elit. Dolores quae porro consequatur aliquam, incidunt eius magni provident

Dietika Dhe Të Ushqyerit

Lorem ipsum dolor sitamet, consec tetur adipisicing elit. Dolores quae porro consequatur aliquam, incidunt eius magni provident

Kontrolli i Përgjithshëm

Lorem ipsum dolor sitamet, consec tetur adipisicing elit. Dolores quae porro consequatur aliquam, incidunt eius magni provident

Stomatologji

Lorem ipsum dolor sitamet, consec tetur adipisicing elit. Dolores quae porro consequatur aliquam, incidunt eius magni provident

Dermatologji

Lorem ipsum dolor sitamet, consec tetur adipisicing elit. Dolores quae porro consequatur aliquam, incidunt eius magni provident

Dietika Dhe Të Ushqyerit

Lorem ipsum dolor sitamet, consec tetur adipisicing elit. Dolores quae porro consequatur aliquam, incidunt eius magni provident

Kontrolli i Përgjithshëm

Lorem ipsum dolor sitamet, consec tetur adipisicing elit. Dolores quae porro consequatur aliquam, incidunt eius magni provident

Stomatologji

Lorem ipsum dolor sitamet, consec tetur adipisicing elit. Dolores quae porro consequatur aliquam, incidunt eius magni provident

Dermatologji

Lorem ipsum dolor sitamet, consec tetur adipisicing elit. Dolores quae porro consequatur aliquam, incidunt eius magni provident

Dietika Dhe Të Ushqyerit

Lorem ipsum dolor sitamet, consec tetur adipisicing elit. Dolores quae porro consequatur aliquam, incidunt eius magni provident

Rreth nesh

Curabitur aliquet quam id dui posuere blandit. Donec sollicitudin molestie malesuada Pellentesque
ipsum id orci porta dapibus. Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat.

Grids is a responsive Multipurpose Template. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur aliquet quam id dui posuere blandit. Donec sollicitudin molestie malesuada. Pellentesque in ipsum id orci porta dapibus. Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat.

  • Lorem ipsum dolor sit amet
  • consectetur adipiscing elit
  • Curabitur aliquet quam id dui
  • Donec sollicitudin molestie malesuada.
Learn More
About Images

Pse na zgjodhet ne?

Sed ut perspiciaatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur.

Sed ut perspiciaatis iste natus error sit voluptatem probably haven't heard of them accusamus.

Lajme & Përditësime

Sed ut perspiciaatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas
Sed ut perspiciaatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas
Sed ut perspiciaatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas
Sed ut perspiciaatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas

Koha jone


Appointments:

Monday - Friday:
8am-9pm
Saturday & sunday:
8am-7pm

Emergency:

Monday - Friday:
8am-9pm